Rejsy rodzinne z dziećmi

Chorwacja 2017

To idealne miejsce do żeglowania, zwiedzania i spędzania czasu również z małymi dziećmi.

Rejsy rodzinne  w Chrwacji  kierowane są do osób, które chcą odpocząć na wodzie a przy tym zwiedzić okolice, pokąpać się w ciepłej i czystej wodzie po prostu zrelaksować się. Odleglości między portami są niewielkie, po drodze jest czas na rzucenie kotwicy i kąpiel w morzu. Codziennie zatrzymujemy sie w innym miejscu.
Mariny w Chorwacji są doskonale przygotowane dla żeglarzy. W każdm porcie jest możliwość podłącznenia do prądu, są toalety i prysznice z ciepłą wodą.

Zachęcamy swoich klientów aby posmakowali kuchni Chorwackiej. Znamy kilka rewelacyjnych miejsc, tzw. Conoby, czyli restauracje rodzinne , gdzie serwowane są świeże ryby, grilowane kalmary, krewetki, małże. Sami kupujemy po drodze, na wodzie małże z hodowli i przygotowujemy je na jachcie.

Na naszych rodzinnych rejsach w Chorwacji jest czas na degustację domowego wina, rakiji, posmakowania pysznego jedzenia, jak nasze ulubione lignie na żaru , czyli grilowane kalmary, pyszne oliwki, drogie ale rewelacyjne sery chorwackie.  

Z Polski do Chorwacji najlepiej dojechać własnym samochodem, do którego można zapakować tak praktyczne rzeczy na rejs z dziećmi  jak:

-wózek, nosidełko, hamak, specyficzne jedzenie, kremy, czapeczki, książeczki i to co najważniejsze, czyli zabawki:).

Zapraszamy na rejsy dydykowane dla rodzin z dziećmi, gdzie nie spieszymy się, to jest jachting i oswajanie dzieci z jachtami a nie oranie morza. 

Dzieci do lat 6, jesli śpią z rodzicami na jachcie nie ponoszą opłaty za rejs. Muszą jednak złożyć się do kasy jachtowej - 50 euro/ tydzień. Dzieci powyżej 6 lat dostają rabat w wysokosci 20% ceny standardowej plus składka na burcie jachtu - 150 euro.

Nie łączymy rejsów rodzinnych z rejsami dla dorosłych. Z naszego doświadczenia wynika, że to nie ma sensu!
     Żeglujemy na jachcie Bavaria 49

 Jeśli interesuje Cię inna trasa lub inny jacht, np katamaran napisz do nas a my już się tym zajmiemy!

 

TERMIN I PLANOWANA TRASA REJSU CHORWACJA:
NR TERMIN REJSU PLANOWANA TRASA CENA  ILOŚĆ DNI UWAGI
01 CH 01 -08.07 Zadar (Kukljica) - Trogir - Zadar (Kukljica)  1600 PLN
+ 150 EURO
7 dni zakończony
02 CH 08 - 15.07 Zadar (Kukljica) - Split - Zadar (Kukljica)  1600  PLN +
150 EURO
7 dni  zakończony
03 CH 15 - 22.07 Zadar (Kukljica) - Hvar - Zadar (Kukljica)  1600 PLN
 + 150 EURO
7 dni  zakończony
04 CH 22 -29.07 Zadar (Kukljica)- Split - Zadar (Kukljia)  1750 PLN
+ 150 EURO
7 dni  zakończony
05 CH 29.07 -05.08 Zadar (Kukljica) - Trogir - Zadar (Kukljica) 1750 PLN
+ 150 EURO
7 dni  brak miejsc
06 CH 05 - 12.08 Zadar (Kukljica) - Hvar - Zadar (Kukljica)  1750 PLN
+ 150 EURO
7 dni  brak miejsc
07 CH 12 -19.08 Zadar (Kukljica) - Hvar - Zadar (Kukljica) 1600 PLN
+ 150 EURO
7 dni  brak miejsc
08 CH 19 - 26.08 Zadar (Kukljica) - Split - Zadar (Kukljica) 1600 PLN
+ 150 EURO
7 dni  brak miejsc
09 CH 26.08 -02.09 Zadar (Kukljica) - Hvar - Zadar (Kukljica) 1300 PLN
+ 150 EURO
7 dni  brak miejsc
 

CENA PODANA W RUBRYCE POWYŻEJ ZAWIERA:

 • pobyt na jachcie w kabinie dwuosobowej,
 • usługi doświadczonego kapitana znającego akwen, 
 • opinię z rejsu honorowaną przez Polski Związek Żeglarski,
 • ponton 
 • ubezpieczenie na czas trwania rejsu KL i NNW
 

CENA NIE ZAWIERA:

 • wyżywienia na jachcie
 • opłaty klimatycznej
 • paliwa do jachtu 
 • opłat portowych
 • transportu na jacht (samolot, autobus do mariny, autokar, samochód- pomagamy w szukaniu i rezerwacji transportu, dla naszych klientów rezerwujemy loty),
 • wydatków na zwiedzanie, wstępu do muzeów i parków narodowych,
 • napojów alkoholowych oraz wydatków w restauracjach,
 • sprzątania końcowego jachtu - 120 euro/ cały jacht
  Kwota 150 euro/ osobę zbierana w pierwszym dniu rejsu powinna wystarczyć na opłaty (paliwo, wyżywienie, opłaty portowe, opłaty turystyczne). Skiper nie partycypuje w kosztach. Reszta pieniędzy jest rozliczana po rejsie. 

UWAGI:

 • podana trasa jest tylko prognozowana i zależy głównie od warunków atmosferycznych podczas rejsu. Dla nas liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo Wasze, nasze i Jachtu,
 • rejsy zaczynają się o godzinie 1700 zgodnie z planem zawartym powyżej w tabeli,
 • wyokrętowanie załogi następuje ostatniego dnia do godziny 0900 zgodnie z planem zawartym powyżej w tabeli,
 • pomagamy w organizacji transportu na jacht do w/w miejsc, do wyboru jest transport samolotem, autokarem, busem, rezerwujemy dla naszych klientów bilety lotnicze.

WARUNKI REZERWACJI MIEJSCA:

 • wypełnienie formularza zgłoszeniowego,
 • zaliczka płatna w ciągu 7 dni od momentu podpisania umowy - w wysokości 50% ceny rejsu,
 • pozostała kwota płatna najpóźniej na 4 tygodnie przed rejsem.

ZNIŻKI:

 • 5 % dla naszych klientów
 • 5% dla grupy min 4 osobowej
 • 10 % jeśli zostajesz na 2 tydzień

Rejsy rodzinne z dziećmi

Grecja 2017

Rejsy z dziećmi w Grecji organizujemy głównie po Zatoce Sarońskiej. Przygoda zaczyna się i kończy  w Atenach/ Alimos, marina Kalamaki. Proponowany dojazd do Grecji to oczywiście samolot. Jest to zbyt duga trasa aby jechać smaochodem z dziećmi, które po porostu będą się nudzić. Samolotem to zaledwie 2 godziny i 40 minut i lądujemy w zupełnie innym świecie, pełnym słońca i radości. Dodajmy, że z Warszawy do stolicy Grecji dostaniemy się tanimi liniami lotniczymi Ryanair oraz  Aegean Airlines. Lot również ma w swej ofercie konkurencyjne ceny!  Koszt biletu w dwie strony zaczynaja się od 500 zł. 

Odległości pomiędzy wyspami i miejscowościami nie są długie, po drodze oczywiście obowiązkowe kąpiele w morzu. Temperatury w Grecji już w czerwcu są bardzo wysokie, na lądzie ledwo da sie wytrzymać, nie to co na jachcie:). Po drodze czekają nas takie atrakcje jak delfiny skaczące przy dziobie jachtu.
W rejsach tygodniowych - będziemy żeglować głównie po Zatoce Sarońskiej i Zatoce Argolidzkiej, być może kilka wysp, wszytko uzależnione jest od warunków atmosferycznych.

Zamierzamy odwiedzić drogą morską między innymi:

 • miasto Epidauros z jednym z najważniejszych zabytków Grecji antycznej - teatrem antycznym z IV w p.n.e. na 14 tys. miejsc i niesamowitą akustyką. Poza amfiteatrem - niedaleko portu jest zatopione miasto, które również można zobaczyć pływając jedynie z maską i rurką.

 • Hydra -o  miejscu tym pisaliśmy już wiele razy. Miasto przyciąga wszelkie artystyczne dusze. Malowniczy port w pięknej zatoczce, kolorowe sklepiki tworzące targowisko, ciasne uliczki i strome schody między białymi scianami, przerywanymi co jakiś czas stuletnimi bramami, jedynie słuszny transport w postaci osiołków i charakterystyczna wieża zegarowa klasztoru Panagi. Nic dziwnego, że Cohen właśnie to miejsce wybrał na swój domek letniskowy.

 • Poros - znajdują się tam głównie białe domy z czerwonymi dachami i charakterystyczną wieżązegarową na szczycie wzgórza, także wąski przesmyk między wyspą a lądem, którym pożeglujemy i wiele innych atrakcji (m.in. Klasztor Zoodochos Pigi - Matki Boskiej Życiodajnego Zródła, ruiny świątyni Posejdona, Diabli Wąwóz czy cytrusowy gaj Lemonodasos). Możemy wypożyczyć sobie skutery lub quady i zwiedzić wyspę szybciej i przyjemniej.

 • Spetses - to wyspa porośnięta sosnami, ze sławnym, historycznym klasztorem Św. Mikołaja, gdzie 3 kwietnia 1821 r. mieszkańcy złożyli przysięgę "wolność lub śmierć" podczas powstania o niepodległość. Przepiękny ryneczek i wiele małych, rodzinnych knajpek z przepysznym greckim jedzeniem:)

 • Nafplion, na samym końcu Zatoki Argolidzkiej (na Peloponezie) - to tajemnicze miasto, które w latach 1829-1834 było pierwszą stolicą nowożytnego państwa greckiego.

 • Inne, również bardzo atrakcyjne: Perdika (na wyspie Aigina, Zat. Sarońska), Vathi (na Płw. Methana), Methana, Leonidion, Astros.

Trasa, jak zawsze - uzależniona będzie od warunków pogodowych oraz od najmłodszych żeglarzy.

Nie zabraknie postojów na kotwicy, kąpieli w czystej i ciepłej wodzie, wypróbowania greckiej kuchni...

W Grecji niestety nie ma marin, czekają na nas osłoniete porty, w których zazwyczaj jest prąd i woda. Nie ma infrastruktury, jak np. W Chorwacji. Nie ma pryszniców, toalet . Pływamy na zadbanych, duzych jachtach, również na katamaranach, na których zawsze jest co robić, nie mówiąc o komforcie bytowym.

Zadzwoń lub napisz, dostosujemy się do Twoich oczekiwań.Organizujemy rejsy rodzinne, dla seniorów, studentów, osób idywidualnych. Dobieramy trasy i jachty dostosowane do oczekiwań naszych klientów. Oferta jest przygotowtwana indywidualnie dla klienta.

 

 

TERMIN I PLANOWANA TRASA REJSU GRECJA:
NR TERMIN REJSU PLANOWANA TRASA CENA  ILOŚĆ DNI UWAGI
01 A 8 - 15.07 Ateny (Marina Alimos/Kalamaki) - Aigina- Hydra - Poros - Epidauros - Ateny (Marina Alimos/ Kalamaki   7 dni  zakończony
02 A 15 - 22.07 Ateny (Kalamaki) - Aigina - Hydra - Poros - Spetses - Epidauros - Ateny (Kalamaki)  Rejs na katamaranie Salina 48 7 dni
03 A 22 - 29.07 Ateny (Kalamaki) - Epidauros -Hydra - Poros - Aigina - Ateny (Kalamaki)   7 dni  brak miejsc
04 A 29.07 - 05.08 Ateny (Kalamaki) - Epidauros - Hydra - Poros - Aigina - Ateny (Kalamaki)  Rejs na katamaranie Lagoon 440 7 dni  brak miejsc
05 A 5 - 12.08  Ateny (Kalamaki) - Aigina - Hydra - Poros - Epidauros - Ateny (Kalamaki)
 1800 zł 7 dni  brak miejsc
06 A 12 - 19.08 Ateny (Kalamaki) - Aigina - Hydra - Poros - Epidauros - Ateny (Kalamaki)  1800 zł 7 dni  brak miejsc
07 A 19 - 26.08 Ateny (Kalamaki) - Aigina - Hydra - Spetses - Poros - Ateny (Kalamaki)  1800 zł  7 dni  brak mijesc
08 A 09-16.09 Ateny (Kalamaki) - Aigina - Hydra - Spetses - Poros - Ateny (Klamaki)  1700 zł  7 dni  zakończony
 

 


Grecja Morze Jońskie.Rejon spokojny, bez fali. Ciepła, czysta woda, piekne widoki. Polecamy szczególnie dla rodzin z dziećmi!

 

TERMIN I PLANOWANA TRASA REJSU:
NR TERMIN REJSU PLANOWANA TRASA CENA  ILOŚĆ DNI UWAGI
01 C 21.05 - 03.06 Malta - Gozo - Comino - Sycylia -Kreta (Chania) 
MALTA - KRETA
 1690 zł
+ 120 euro
 13 dni  zakończony
02 C  04 - 18.06 Kreta (Chania) - Milos - Serifos - Kithnos - Hydra -Poros - Ateny
KRETA - ATENY
 1790 zł
+ 150 euro
 14 dni  brak miejsc
03 C  18 -25.06  Ateny - Zatoka Sarońska (Aigina, Epidavrous, Poros) - ew. Cyklady (Kithnos, Milos) - Hydra - Ateny
ATENY - M. JOŃSKIE
 1450 zł
+ 100 euro
 7 dni  brak miejsc
04 C  26.06 - 10.07  Ateny - Kanał Koryncki - Zakinthos - Itaka - Kefalonia - Korfu
M. JOŃSKIE
 1850 zł
+ 160 euro
 13 dni  zakończony
05 C  10 -17.07  Korfu - Wyspy Jońskie - Korfu
M. JOŃSKIE
 1490 zł
+ 120 euro
 7 dni  zakończony
06 C   17 -24.07 Kofru - Wyspy Jońskie - Korfu
M. JOŃSKIE
 1590 zł
+ 120 euro
 7 dni zakońzony
07 C  24.07 - 07.08  Korfu - Wyspy Jońskie - Korfu
M> JOŃSKIE
 2150 zł
+ 180 euro
 14 dni  zakończony
08 C  7 -14.08  Korfu - Wyspy Jońskie - Korfu
M> JOŃŚKIE
 1590 zł
+ 120 euro
 7 dni zakończony
09 C  14 - 28.08  Korfu - wyspy Jońskie - Korfu
GRECJA
 2150 zł
+ 180 euro
14 dni  brak miejsc
10 C  29.08 -11.09  Kofru - Kefalonia - Zakinthos - Peloponez -Cyklay (Milos) - Hydra - Ateny
M. JOŃSKIE - ATENY
 1950 zł
+ 160 euro
 13 dni  zakończony
11 C  11 - 19.09  Ateny - Zatoka Sarońska - Ateny
ATENY
 1450 zł
+ 100 euro
 8 dni  brak miejsc
12 C  19.09 - 03.10  Ateny - Cyklady - Kos
ATENY - KOS
 1850 zł
+ 160 euro
 14 dni  brak miejsc
13 C  03 - 17.10  Kos - Cyklady - Ateny
KOS - ATENY
 1750 zł
+ 160 euro
 14 dni  brak miejsc
14 C  18 - 25.10  Ateny - Cyklady - Zatoka Sarońska - Ateny
ATENY
 1390 zł
+ 100 euro
 7 dni  brak miejsc
 15 C  25.10 - 04.11  Ateny - Cyklady - Zatoka Sarońska - Ateny
ATENY
 1490 zł 
+ 120 euro
 10 dni   brak miejsc
 16 C  04 - 11.11  Ateny - Cyklady - Zatoka Sarońska - Ateny
ATENY
 1290 zł
+ 100 euro
 7 dni  brak miejsc
 
 

CENA PODANA W RUBRYCE POWYŻEJ ZAWIERA:

 • pobyt na jachcie w kabinie dwuosobowej,
 • usługi doświadczonego kapitana znającego akwen, 
 • opinię z rejsu honorowaną przez Polski Związek Żeglarski,
 • możliwość zdawania na międzynarodowy patent ISSA,
 • podstawowe szkolenie żeglarskie,
 • ponton wraz z silnikiem zaburtowym,
 • pościel dla wszystkich,
 • ubezpieczenie na czas trwania rejsu 
  - Koszty Leczenia wraz z Assistance KL - 10.000 EUR
  - Koszty Ratownictwa - 5 000 EUR
  - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków NNW - 2 000 EUR
  - Bagaż Podróżny  BP - 200 EUR  

CENA NIE ZAWIERA:

 • szkoleniena na stopień ISSA Inshore Skipperdla chętnych - 80 euro za kurs, w tym podręcznik do nauki,
 • egzamin i patent ISSA - dla chetnych 350 zł/ os,
 • transportu na jacht (samolot, autobus do mariny, autokar - pomagamy w szukaniu i rezerwacji transportu, dla naszych klientów rezerwujemy loty),
 • wydatków na zwiedzanie, wstępu do muzeów i parków narodowych,
 • napojów alkoholowych oraz wydatków w restauracjach,
 • egzaminu i wystawienia certyfikatu ISSA (350 pln),
 • sprzątania końcowego jachtu - 80 euro/ cały jacht,
 • kaucji zwrotnej 30 euro/os , zbierana na poczet ew. szkód wynikłych z winy uczestnika, kaucja jest zwracana po bezawaryjnym przebiegu rejsu.

UWAGI:

 • podana trasa jest tylko prognozowana i zależy głównie od warunków atmosferycznych podczas rejsu. Dla nas liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo Wasze, nasze i Jachtu,
 • kwota w euro podana w tabeli powyżej zbierana będzie od każdego z uczestniów po zaokrętowaniu i wykorzystana zostanie na zakup produktów żywnościowych, paliwa do jachtu i pontonu oraz na opłaty portowe., butlę z gazem. Kapitan nie partycypuje w kosztach, a pozostała kasa jachtowa jest rozliczna na koniec rejsu,
 • rejsy zaczynają się o godzinie 1700 zgodnie z planem zawartym powyżej w tabeli,
 • wyokrętowanie załogi następuje ostatniego dnia do godziny 0900 zgodnie z planem zawartym powyżej w tabeli,
 • pomagamy w organizacji transportu na jacht do w/w miejsc, do wyboru jest transport samolotem, autokarem, busem, rezerwujemy dla naszych klientów bilety lotnicze,
 • dzieci do 2 lat śpiące w kabinie z rodzicami - rejs gratis,
 • dzieci w wieku 2-5 lat - 65% ceny rejsu (35% zniżki),
 • dzieci w wieku 6-12 lat -  75% ceny rejsu (25% zniżki),
 • dla chętnych możliwe jest przeprowadzenie szkolenia na patent ISSA Yacht Crew - gratis w cenie rejsu.

WARUNKI REZERWACJI MIEJSCA:

 • wypełnienie formularza zgłoszeniowego,
 • zaliczka płatna w ciągu 7 dni od momentu podpisania umowy - w wysokości 50% ceny rejsu,
 • pozostała kwota płatna najpóźniej na 4 tygodnie przed rejsem.

ZNIŻKI:

 • 5 % dla naszych klientów
 
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
...